Monitorig sleduje dianie v akademickom prostredí v médiách

 

Do Trnavy mieri plavecká špička, predstavia sa aj reprezentanti

V krytej plavárni Materiálovotechnologickej fakulty STU v Trnave sa v dňoch 22. – 23. februára 2020 uskutoční 46. ročník medzinárodných plaveckých pretekov Veľká cena Trnavy. Tento míting je považovaný za najvýznamnejšie plavecké preteky na 25 metrovom bazéne na Slovensku.

20. 2. 2020, Trnavský hlas

Poznáme víťaza najlepšej diplomovej práce za rok 2018/2019

Vo štvrtok 6. februára 2020 sa na Stavebnej fakulte STU v Bratislave oceňovali najlepšie diplomové práce fakúlt technických univerzít na Slovensku.

19. 2. 2020, Školské

Prezidentka vymenovala dvoch rektorov vysokých škôl

Prezidentka SR Zuzana Čaputová vymenovala v utorok v Prezidentskom paláci v Bratislave dvoch rektorov vysokých škôl. Na čele Technickej univerzity vo Zvolene bude stáť Rudolf Kropil, Akadémiu umení v Banskej Bystrici povedie Michal Murin.

19. 2. 2020, TASR

Deň otvorených dverí na STU so sídlom v Trnave

Dňa 4. 2. 2020 sa vybraní študenti tretieho a štvrtého ročníka zúčastnili Dňa otvorených dverí na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave so sídlom v Trnave, konkrétne na Materiálovotechnologickej fakulte.

11. 2. 2020, Stredná priemyselná škola Považská Bystrica

Vedenie FIIT STU chce urobiť všetko preto, aby sa začiatok semestra neposúval

Vedenie Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave chce urobiť všetko preto, aby pre štrajkovú pohotovosť 36 zamestnancov fakulty nemuselo pristúpiť k posúvaniu začiatku letného semestra alebo k jeho prerušeniu. Pre TASR to potvrdila Monika Karoliová z FIIT STU.

11. 2. 2020, TASR

 

 

 

Pôvodná verzia monitoringu so staršími článkami