MTF v médiach

 

Univerzity s prísnymi opatreniami

Univerzity začnú vyučovanie v riadnom termíne. Študenti musia nosiť rúška a tí, ktorí prichádzajú zo zahraničia z červených COVID krajín, musia ísť do karantény v Gabčíkove.

8. 9. 2020, Mestská televízia Trnava

Vyvinuli sme prevratný ebike - ľahký, no nie krehký, hovorí šéf slovenskej firmy Kellys

Slovenská firma Kellys Bicycles prichádza na trh s novým elektrobicyklom, ktorý má podľa nej revolučné vlastnosti - je ľahký ako z karbónu, ale dvakrát odolnejší voči nárazom.

21. 8. 2020, Denník N

Veľký rebríček univerzít a fakúlt podľa požiadaviek z trhu práce

Súčasná situácia absolventom nepraje. Medzi zamestnávateľmi je najväčší záujem o absolventov informatiky, strojárstva a ekonomiky. Rebríček portálu Profesia.sk naznačuje, že čerstvo doštudovaní uchádzači majú náročnejšiu situáciu ako roky dozadu.

16. 7. 2020, Pravda

Rekonštrukcia interiéru telocvične MTF STU, Trnava

Dielo, ktoré využíva vo veľkej miere pôvodný stavebný fundus. Utilitárna estetika štandardných päťdesiatročných konštrukcií sa dočkala nového estetického i funkčného “faceliftu”. Zjednocujúci biely náter, transparentné výplne otvorov, bezbariérový prístup, alebo kvalitné športové povrchy a obklady výrazne pozdvihli kvalitu vnútorného prostredia multifunkčného športoviska.

15. 7. 2020, Archinfo

Ktorá vysoká škola znamená najväčší plat? TOP 9 odborov, kde sa zaručene uplatníš

Nedostatkovými absolventmi na Slovensku sú stále informatici, strojári a technici. Práve technické odbory sa nemusia báť uplatnenia a roky driny sa začínajú úročiť bezprostredne po získaní diplomu.

14. 7. 2020, Startitup

novšie články